Громадська організація
"Військово патріотичний центр Захист Вітчизни"

Про нас

Військово-патріотичний центр Захист Вітчизни був створений у 2013 році в особі приватного підприємця Ільченка Володимира Анатолійовича.

Головною метою створення центру є втілення в життя національно-патріотичного виховання дітей та молоді, виховання громадянина – патріота України. Підготовка юнаків до військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Основною діяльністю центру на даний час є підготовка по армійському рукопашному бою та системі виживання юнаків призивного віку, а також підготовка по спортивному рукопашному бою для дітей та підлітків.

Наші вихованці набувають професійних навичок у володінні різноманітними прийомами рукопашного бою і виживання в умовах наближених до бойових.

Багато наших вихованців виконують свій службовий обов’язок на Сході України захищаючи нашу Батьківщину від ворога. Від початку заснування центру наші вихованці підготували і провели велику кількість показових виступів з метою заохочення молоді до занять з спортивного та армійського рукопашного бою, проводили зустрічі, вишколи, таборування з дітьми та молоддю агітуючи до здорового способу життя.

13 жовтня 2015 року був виданий Указ Президента України № 580/2015 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

Для нашого центру це була найважливіша подія за весь час існування, так як ми зрозуміли, що можна отримати від держави підтримку у розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді. За весь період незалежності України досвід державної політики засвідчив, що національно-патріотичному вихованню дітей та молоді не приділяють достатньої уваги. На даний час існує нагальна потреба вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, надання цьому вкрай важливому для держави процесу системності, ефективного механізму формування та реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання. Протягом 2016 року нашим центром було знято учбовий відеофільм про підготовку молоді призивного віку по армійському рукопашному бою.

В подальшому сподіваємось на плідну співпрацю і підтримку з боку міністерств та відомств, органів державної влади та місцевого самоврядування, у розвитку популяризації з основ цивільної оборони і військово-патріотичного виховання дітей та молоді, піднятті бойового духу, забезпечення єдності навчання, виховання, розвитку і психологічної підготовки молоді до звитяги у захисті національної безпеки , суверенітету і територіальної цілісності України.